Приєднуйтесь:

Про нас

Девелоперська компанія ДОБРОБУТ на ринку нерухомості Дніпра з 2005 року.

За цей період отриманий величезний досвід у будівництві та продажу комерційних та житлових об’єктів.

Ми будуємо житлові будинки з унікальною пропозицією - це нове, комфортне житло європейського рівня за доступною ціною, у найкращих локація спальних районів міста і у центрі!

У 2020 році ми вийшли на новий рівень та почали будувати житло бізнес-класу у центрі Дніпра.

За час своєї діяльності Девелоперська компанія ДОБРОБУТ заслужила репутацію надійного партнера та відповідального забудовника.

У штаті компанії - висококваліфіковані спеціалісти у галузі будівництва та проектування. Довгі роки нашим надійним партнером у проектуванні будівель є Архітектурна майстерня «Аліпова».

Девелоперская компания «Добробут»

Компанія працює у партнерстві з найкращими спеціалістами міста у будівельній галузі.

Перший генеральний підрядник, з яким ведеться довге та плідне співробітництво - компанія «МонолітСов» - перевірене підприємство, що має велику історію. Саме вони збудували такі об’єкти, як: ЖК «Феодосійський»(вул. Гусенко), ЖК «Парковий» ( парк ім. Глоби), ТРЦ «Материк», різні офісні бізнес-центри.

Другий надійний партнер - будівельна компанія «Добробут Дніпро».

У портфелі компанії ще ряд торгових та офісних центрів, елітних будинків та інше (ТЦ на Пастера 8; вул.Глінки 19; «Эльдорадо» і т.д.)

Один із житлових об'єктів забудовника однойменний ЖК «Добробут» (пр.Слобожанський) 17а) у 2016 році був удостоєний звання «Найкраща новобудова міста»!